Anketlio her ay kazanç elde eden bir çok üyesine çok ciddi miktarlara varan prim ödemeleri yapmaktadır. Referanslar GOLD ÜYELİK ile yapılmaktadır. Şu asla atlanmamalı: Ödemesini alamayan bir GOLD ÜYE kimseye referans olmayacaktır ve bunu sosyal medyasında veya internet ortamında dillendirecektir. Sonuç olarak prim ödemesi yapılmaması söz konusu bile olamaz.

Şirketimiz Hak edişi olan her üyesinin hak edişini kusursuz, istisnasız ve bir gün bile geciktirmeden düzenli bir şekilde öder. Prim ödemesi yapılmaması söz konusu bile olmaz diyoruz ama tüm güvenilirliğimize rağmen yeni GOLD ÜYELER henüz ödeme alamadıkları için yeni adaylarına gösterecekleri prim ödeme dekontları olmadığından kanıt sunmak istiyorlar. Bu sayfa yeni GOLD ÜYELER için şirketin ödeme yaptığı prim dekontlarından rastgele örnekler ile oluşturulmuştur.

>

GOLD ÜYE OLARAK DAHA FAZLA KAZANMAK İSTER MİSİNİZ?

Gold üye olarak kazancı çok yüksek sınırlı sayılı anketlerde öncelikli olursunuz, anket doldurarak kazanmak isteyen başkalarına ve anket yayınlamak isteyen şirketlere referans olarak daha fazla kazanabilirsiniz. Gold üyelere özel MLM sistemi ve kurumsal satış danışmanlığı hakkında bilgi almak için hemen ücretsiz üye olup üye girişi yapınız.

     ÜCRETSİZ ÜYE OL     
Scroll to Top