SSS

MERAK ETTİKLERİNİZ VE SIK SORULAN SORULAR


 

Evet. Anketlio.com a üyelik ücretsizdir. T.C vatandaşı ve 18 yaşını geçmiş olmanız yeterlidir. Ücretsiz üye olarak hemen anketlemeye başlarsınız ve hemen kazanırsınız. Gold Üyelik seçeneğimiz de mevcuttur.
Ne kadar çalışırsanız o kadar kazanırsınız ve biz buna bir sınır koymayız. Her anket mutlaka kazandırıyor. Ancak her anketin kazanımı farklıdır. Bazı anketler 10 TL'ye kadar nakit para kazandırabilirken, sadece indirim kuponu, hediye çeki, hediye ürün, çekiliş hakkı kazandıran anketler de yayınlanabiliyor. Sonuç olarak her anket size mutlaka birşeyler kazandırır. Bu çoğunlukla nakit paradır.
Sizin profilinize uygun anketler panelinizde yayınlanır. Profilinize göre her gün olabileceği gibi arada bir de yayınlanabilir. Dilediğiniz anketleri doldurabilirsiniz.
Her ayın 20 si ile 25 i arasında bir önceki ayın kazançları banka hesabınıza yatırılır. Kazancınızdan kaynağında yasal kesinti olan %20 stopaj kesintisi yapılmaktadır. En az ödeme limiti 50 TL'dir. 50 TL altındaki kazançlarınız bir sonraki aya devredilir. 3 ay içinde 50 TL üzerine çıkmayan kazançlarınız indirim kuponu ya da hediye çekine dönüştürülür.
Evet. Bir başka işte çalışmaya devam ederken de anketleyebilirsiniz. Bunun için ayrıca bir şirket kurmanıza, fatura kesmenize, banka, maliye, muhasebe ve diğer bürokratik işlemlerle uğraşmanıza gerek yoktur. Ödenmesi gereken vergiyi stopaj usulü sizin adınıza vergi dairesine yatırmaktayız. Bu yüzden kazançlarınız tamamen yasaldır. Bireysel olarak herhangi bir vergi sorunu yaşamadan Anketlio ile kazanç sağlayabilirsiniz.
Bizim açımızdan sizin memur olmanız hiç bir sorun teşkil etmemektedir. Ancak sahip olduğunuz memuriyetin ve iş sözleşmenizin başka bir iş yapmanıza engel bir durumu söz konusu olabilir. Böyle bir engelin olup olmadığını ancak siz bilebilirsiniz. Eğer böyle bir durum varsa bir yakınınızın resmi olarak bu işi yapması ve sizin ona yardımcı olmanız daha uygun olacaktır.

GOLD ÜYE OLARAK DAHA FAZLA KAZANMAK İSTER MİSİNİZ?

Gold üye olarak kazancı çok yüksek sınırlı sayılı anketlerde öncelikli olursunuz, anket doldurarak kazanmak isteyen başkalarına ve anket yayınlamak isteyen şirketlere referans olarak daha fazla kazanabilirsiniz. Gold üyelere özel MLM sistemi ve kurumsal satış danışmanlığı hakkında bilgi almak için hemen ücretsiz üye olup üye girişi yapınız.

     ÜCRETSİZ ÜYE OL     
Scroll to Top